Polski  Twój język ojczysty ustawiony na Polish Wybierz swój język ojczysty 

Wybierz język Angielski

Wybrany język Angielski Angielski | Nauka Języka Obcego | Do nauki Angielski | Angielski Nauczyciele języka | Angielski Wymiana językowa

Wybierz język Angielski Język


Phrasebase oferuje różnorodne narzędzia do nauki języków pomocne w osiągnięciu zdolność porozumiewania się w jakimkolwiek języku. Oto pełna gama pomocnych narzędzi proponowanych Tobie na Phrasebase Angielski.
Angielski Darmowe członkostwo

Wybierz język Angielski JęzykAngielski - Forum

Otrzymuj odpowiedzi na swoje pytania. Na forum dyskusyjnym Phrasebase możesz przyłączyć się do rozmowy, gier i dyskusji o interesujących Cię językach i krajach.

Wybierz język Angielski JęzykAngielski - Nauczyciele i korepetytorzy

Konto zostało aktywowane, możesz się zalogować.

Wybierz język Angielski JęzykAngielski - Wymiana językowa

Połącz się z innymi Użytkownikami Phrasebase i włącz się do wymiany językowej, gdzie wzajemnie pomagacie sobie w nauce wybranego języka online przez Skype.

Wybierz język Angielski JęzykAngielski - Spersonalizowany Bank słówek

Twórz swoją własną spersonalizowaną listę 500 słów, które przetłumaczono na Twój wybrany język aby pomóc Ci opanować słownictwo.

Wybierz język Angielski JęzykAngielski - Spersonalizowane Rozmówki

Sekcja Rozmówki Phrasebook pozwala na tworzenie spersonalizowanego zbioru wyrażeń, udostępnianie go innym Użytkownikom, równocześnie przeglądając i ćwicząc Rozmówki utworzone przez nich.

Wybierz język Angielski JęzykAngielski - Aplikacja autotestująca zapamiętany materiał

Aplikacja zapamiętywania Phrasebase to narzędzie autotestujące, pomagające opanować kluczowe słowa i zwroty w celu biegłego porozumiewania się Angielski.