Polski  Twój język ojczysty ustawiony na Polish Wybierz swój język ojczysty 

Wybierz język Irlandzki

Wybrany język Irlandzki Irlandzki | Nauka Języka Obcego | Do nauki Irlandzki | Irlandzki Nauczyciele języka | Irlandzki Wymiana językowa

Wybierz język Irlandzki Język


Phrasebase oferuje różnorodne narzędzia do nauki języków pomocne w osiągnięciu zdolność porozumiewania się w jakimkolwiek języku. Oto pełna gama pomocnych narzędzi proponowanych Tobie na Phrasebase Irlandzki.
Irlandzki Darmowe członkostwo

Wybierz język Irlandzki JęzykIrlandzki - Forum

Otrzymuj odpowiedzi na swoje pytania. Na forum dyskusyjnym Phrasebase możesz przyłączyć się do rozmowy, gier i dyskusji o interesujących Cię językach i krajach.

Wybierz język Irlandzki JęzykIrlandzki - Nauczyciele i korepetytorzy

Konto zostało aktywowane, możesz się zalogować.

Wybierz język Irlandzki JęzykIrlandzki - Wymiana językowa

Połącz się z innymi Użytkownikami Phrasebase i włącz się do wymiany językowej, gdzie wzajemnie pomagacie sobie w nauce wybranego języka online przez Skype.

Wybierz język Irlandzki JęzykIrlandzki - Spersonalizowany Bank słówek

Twórz swoją własną spersonalizowaną listę 500 słów, które przetłumaczono na Twój wybrany język aby pomóc Ci opanować słownictwo.

Wybierz język Irlandzki JęzykIrlandzki - Spersonalizowane Rozmówki

Sekcja Rozmówki Phrasebook pozwala na tworzenie spersonalizowanego zbioru wyrażeń, udostępnianie go innym Użytkownikom, równocześnie przeglądając i ćwicząc Rozmówki utworzone przez nich.

Wybierz język Irlandzki JęzykIrlandzki - Aplikacja autotestująca zapamiętany materiał

Aplikacja zapamiętywania Phrasebase to narzędzie autotestujące, pomagające opanować kluczowe słowa i zwroty w celu biegłego porozumiewania się Irlandzki.