Polski  Twój język ojczysty ustawiony na Polish Wybierz swój język ojczysty 

Wybierz język Litewski

Wybrany język Litewski Litewski | Nauka Języka Obcego | Do nauki Litewski | Litewski Nauczyciele języka | Litewski Wymiana językowa

Wybierz język Litewski Język


Phrasebase oferuje różnorodne narzędzia do nauki języków pomocne w osiągnięciu zdolność porozumiewania się w jakimkolwiek języku. Oto pełna gama pomocnych narzędzi proponowanych Tobie na Phrasebase Litewski.
Litewski Darmowe członkostwo

Wybierz język Litewski JęzykLitewski - Forum

Otrzymuj odpowiedzi na swoje pytania. Na forum dyskusyjnym Phrasebase możesz przyłączyć się do rozmowy, gier i dyskusji o interesujących Cię językach i krajach.

Wybierz język Litewski JęzykLitewski - Nauczyciele i korepetytorzy

Konto zostało aktywowane, możesz się zalogować.

Wybierz język Litewski JęzykLitewski - Wymiana językowa

Połącz się z innymi Użytkownikami Phrasebase i włącz się do wymiany językowej, gdzie wzajemnie pomagacie sobie w nauce wybranego języka online przez Skype.

Wybierz język Litewski JęzykLitewski - Spersonalizowany Bank słówek

Twórz swoją własną spersonalizowaną listę 500 słów, które przetłumaczono na Twój wybrany język aby pomóc Ci opanować słownictwo.

Wybierz język Litewski JęzykLitewski - Spersonalizowane Rozmówki

Sekcja Rozmówki Phrasebook pozwala na tworzenie spersonalizowanego zbioru wyrażeń, udostępnianie go innym Użytkownikom, równocześnie przeglądając i ćwicząc Rozmówki utworzone przez nich.

Wybierz język Litewski JęzykLitewski - Aplikacja autotestująca zapamiętany materiał

Aplikacja zapamiętywania Phrasebase to narzędzie autotestujące, pomagające opanować kluczowe słowa i zwroty w celu biegłego porozumiewania się Litewski.